Jaunimas mokėsi savivaldos

Lapkričio 27 d. Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniai kartu su kitų mokyklų mokinių tarybų nariais dalyvavo kasmetiniame Ignalinos rajono mokinių asociacijos (IRMA) organizuotame renginyje „Mokinių savivivaldų forumas 2014”. Jame buvo kalbėta apie mokyklų mokinių tarybų veiklą ir vietą jaunimo politikos kontekste.

Pirmoje dalyje prisiminta IRMA struktūra, pagrindinės jos veiklos gairės, ryšys su Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS). Atkreiptas dėmesys į komplikuotą rajonuose gyvenančių atstovų įsitraukimą dėl prastos transporto infrastruktūros ir tvarkaraščių.

Antroje forumo dalyje mokiniai dalinosi savo patirtimi, daugiau sužinojo apie naujai įsikūrusią Ignalinos gimnazijos mokinių asociaciją (IGMA), klausėsi Vilniaus miesto sav. jaunimo reikalų tarybos narės Ingos Kalpakovaitės pranešimo.

Vyr. socialinė pedagogė, mokyklos mokinių tarybos koordinatorė Ramunė Kliaugienė