„Mes prieš AIDS“

Gruodžio 1-ąją minima Pasaulinė AIDS diena.  Tądien Ignalinos viešojoje bibliotekoje paminėti šią dieną buvo pakviesti ir mūsų mokyklos mokiniai, dalyvavę rajoniniame konkurse, kurį kasmet organizuoja Ignalinos kultūros ir sporto centras. Konkurso tikslas – skatinti reikliai vertinti savo bei savo draugų elgesį, ugdyti dorovines nuostatas, atsakomybę už save ir savo artimą.  Mokiniai pristatė piešinius, kūrė socialines reklamas, rašė rašinius.

Komisijai teko įvertinti 43 darbus. Konkurso nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Jais tapo ir mūsų mokyklos mokiniai:

Karolina Jurkėnaitė ( III vieta piešinių grupėje, mok.Ramutė Burokaitė)

Alina Kevra (III vieta piešinių grupėje, mok.Ramutė Burokaitė)

Danielė Paukštytė (I vieta socialinės reklamos grupėje, soc.pedagogė Ramunė Kliaugienė)

Akvilė Rybnikovaitė (II vieta socialinės reklamos grupėje, soc.pedagogė Ramunė Kliaugienė)

Simona Cicėnaitė (II vieta rašinių grupėje, mok.N.Keraitienė)

Vilma Cibulskaitė (III vieta rašinių grupėje, mok.N.Keraitienė)

Kompiuterinių piešinių grupėje laureatais tapo Augustinas Teteriukovas, Glorija Trabšaitė ir Kristina Panavaitė (mok. Evaldas Kavaliauskas)

Administracija