Svečiavosi „VOSILKĖLĖ“

Paskutinįjį rudens penktadienį, lapkričio 28 d., Naujojo Daugėliškio mokykla-daugiafunkcis centras sulaukė svečių: atvyko etnografinis ansamblis ,,Vosilkėlė” iš kaimyninio Švenčionių rajono, Adutiškio vidurinės mokyklos. Kartu su gausiu etnografinio ansamblio kolektyvu mūsų mokyklą aplankė ir šios mokyklos administracija.

Svečiai padovanojo puikų dviejų dalių koncertą, kuriam abejingų neliko. Darniai skambėjo sudėtingos sutartinės, atliekamos dviem ar trim pulkais, kitos Adutiškio krašto žmonių pamėgtos dainos, čia dainuojamos iš kartos į kartą. O kai jaunimas, muzikantui grojant, ėmė šokti „Aleksandrauskų“ polką, „krakaviokų“ ir kitus šokius, kojos pačios pradėjo kilnotis. Todėl kai pakvietė ir žiūrovus pašokti, visi, rodos, to tik ir telaukė: norintieji šokti į vieną ratą net netilpo, į kelis reikėjo sustoti.

Dėkojome svečiams, kad atvažiavo, nepasididžiavo, dovanojome jiems duonelę kasdieninę, linkėjome, kad jos niekada nepritrūktų, kad draugystė tarp abiejų mokyklų tvirtėtų.

Pavaduotoja ugdymui Gražina Mackonienė