Dalyvavome Šiaurės šalių bibliotekų savaitėje

Šių metų lapkričio 12 d. Naujojo Daugėliškio biblioteka pakvietė savo skaitytojus į Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginį. Tokia savaitė vyksta jau dešimtą kartą Kadangi šių tema „Troliai Šiaurėje", popietė pavadinta „Vaizduotėje gimusios būtybės" ir skirta Tuvės Jansson 100-osioms gimimo metinėms. Ketvirtokai pristatė Šiaurės Šalių savaitę, pasidalino įspūdžiais  iš ankstesnių švenčių.

Bibliotekininkė Zoja Boguško įdomiai papasakojo apie rašytoją Tuvę Jansson, jos vaikystę. Smalsu buvo išgirsti, kaip gimė pirmasis trolis – apkūni, į begemotą panaši būtybė bei susipažinti  su Šiaurės trolių įvairove. Buvo skaitomos ištraukos iš Tuvės Jansson knygos „Tėtis ir jūra", vaikai vaidino tris ožiukus ir piktą trolį, spalvino troliukus, sugalvojo jiems vardus. Smagu buvo piešinukus iškeisti į nuotaikingas dovanėles. Biblioteka pasipuošė spalvinga mokinių piešinių paroda „Mano draugas Trolis".

Administracija