Dalyvavome akcijoje „Lietuvai ir man“

Vos tik gavome kvietimą dalyvauti akcijoje „Lietuvai ir man“, netrukus nusprendėme – dalyvausime. Mokykloje akcją koordinuojant istorijos mokytojai Marytei Čeponienei, trispalves (geltonos, žalios, raudonos spalvos) draugystės apyrankes pinti pamokinus technologijų mokytojai Genovaitei Panavienei, daugelis mokinių taip įsitraukė į akciją, kad kai kurie siūlų pasiimdavo ir apyrankes ne tik mokykloje, bet ir namuose pindavo. Įdomu tai, kad apyrankes pinti patiko tiek mergaitėms, tiek berniukams. Aktyviausi akcijos dalyviai buvo 9 ir 10 klasių mokiniai.

Džiaugiuosi, kad nupintomis draugystės apyrankėmis pirmiausiai pasipuošėme patys. Mūsų devintokai, ryšėdami trispalvėmis apyrankėmis, išvykos į Vilnių metu pasinaudojo galimybe nemokamai apsilankyti Genocido aukų muziejuje, o svarbiausia – pasiekė akcijos tikslą – dalį nupintų trispalvių draugystės apyrankių užrišo ant Gediminaičių stulpų Nacionalinėje dailės galerijoje. Ir dar džiugina tai, kad šias apyrankes, kaip draugystės simbolį padovanojome mums Kovo 11 – osios proga koncertavusiems Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos mokytojams ir mokiniams.

Rima Cibulskienė,

Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokyklos-