Kovo 11-osios proga – Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos koncertas

Kovo 11-osios, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse mūsų mokykloje apsilankė ir puikų koncertą dovanojo Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos mokiniai ir mokytojai. Taip šilta, gera ir smagu, kai tokią svarbią Lietuvai ir mums šventę paminėjome kartu su bendraminčiais. Juk Jų, muzikos keliu einančių, dėka prisiminėme lietuviško žodžio skambumą, o mūsų širdis užliejo nuostabi kanklių, akordeono, smuiko, gitaros, pianino ir kitų muzikos instrumentų muzika.

O kodėl kasmet vis minime Kovo 11-ąją – apie tai visiems susirinkusiems priminė mūsų istorijos mokytoja Marytė Čeponienė.

Visų vardu nuoširdžiai dėkoju šauniam Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos mokinių ir mokytojų kolektyvui už dovanotą šventinę nuotaiką, buvimą kartu. Būkime turtingi gerumu.

Rima Cibulskienė,

Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokyklos-