Viešnagė Vilniuje

Kovo 6-ąją, penktadienį, pajutę pavasarį, su klasės draugais bei grupele mokinių iš kitų klasių sumanėme pasirinkti šiek tiek kitokią mokymosi aplinką. Su mokytojomis Genovaite Panaviene ir Jolita Samanoviče vykome Į Vilniaus Genocido aukų muziejų. Ten pamatėme mirties nuosprendžių vykdymo patalpą, KGB kalėjimą, kiemelį, į kurį išeidavo kaliniai ir dar daugybę įvairių ekspozicijų. Atsisveikinę su muziejaus darbuotojais, patraukėme į Nacionalinę dailės galeriją ant Gediminaičių stulpų užrišti mokinių pintas trispalves draugystės apyrankes. Kantriai išlaukę didelėje eilėje pasiekėme savo tikslą ir prisidėjome prie savo šalies istorijos. Dar šiek tiek pabuvoję Vilniuje, kupini įspūdžių ir geros nuotaikos patraukėme namo :)

Aistė Ragaišytė, 9 klasės mokinė