Tarptautinė vandens diena

Vanduo yra būtinas gyvybei. Netgi teigiama, kad gyvybė Žemėje kilo iš vandenyno. Žmogus be maisto išgyvena savaites ar net mėnesius, tačiau be vandens gali mirti per keletą dienų. Vanduo sudaro didžiausią žmogaus organizmo dalį – apie 60-70 procentų. Žiloje senovėje, kai baltų giminės rinkosi sau gyvenvietes prie ežerų ir upių, apsirūpinimas vandeniu buvo nesunkus ir paprastas, bet vėliau, kai ėmė kurtis ir augti miestai, geriamas vanduo buvo sunkiau gaunamas.

2015 m. kovo 23 dieną mokykloje minėjome tarptautinę Vandens dieną. Visa mokyklos bendruomenė buvo pakviesta vilkėti mėlynos spalvos drabužius. Per pertraukas buvo geriamas vanduo, beržų sula. Norintieji paįvairinti vandens skonį, galėjo jį paskaninti citrinos riekele. Taip pat diskutavome, kokia vandens – mėlynojo aukso reikšmė mūsų gyvenime. Prieš valgymą valgykloje mokiniai buvo skatinami nusiplauti rankas.

Visos šios veiklos smagiai paįvairino pirmadienio pertraukas. Ačiū visiems dalyvavusiems.

Akcijos organizatoriai