Žalioji pamoka

Žemė, kurioje gyvename, yra ne vien mūsų. Joje turi būti gera visiems: ir augalams, ir vabzdžiams, ir ropliams, ir plaštakėms…

Žemės gyvybei reikia saulės šilumos ir šviesos, tyro oro, švaraus vandens… Ar mokame saugoti Žemę? Ar esame gamtos draugai?

Jauni žmonės yra žingeidūs ir nori rūpintis gamta, tačiau jiems trūksta praktinių žinių, kaip tai gali padaryti.

Gegužės 7 d. Naujojo Daugėliškio mokykloje – daugiafunkciame centre vyko „Žalioji pamokėlė”, kurioje dalyvavo mūsų mokyklos 7, 8, ir 9 klasių mokiniai. Šią pamokėlę mokiniams vedė garbingos viešnios iš Vilniaus aplinkos apsaugos departamento ir Aukštaitijos nacionalinio parko atstovas B. Šablevičius.

Svečiai mokiniams atskeidė pagrindinius principus, kodėl mes turime saugoti ir mylėti aplinką, kurioje mes esame čia ir dabar. Kaip reikia elgtis gamtoje, kad jai nepridarytumėme žalos.

Tikimės, kad „Žalioji pamoka“ padės spręsti šią problemą ir paskatins asmeninę atsakomybę už aplinką.

Biologijos mokytoja Violeta Baltakiene