Rudens gėrybių paroda - konkursas

Kai  vėjas smuiku griežia rudeniu, kasmet akis užkliūva ne tik už nuostabių rudeniškų vaizdų, bet ir už įvairių formų, keistai suaugusių daržovių bei vaisių. Motina gamta nepaprastai išradinga.

O ar išradingi esame mes? Tokiu klausimu buvo kviečiami mokytojai ir mokiniai dalyvauti rudens gėrybių parodoje – konkurse „Rudens išdaigos“.

Rugsėjo 17 d. mokiniai, vadovaujami savo klasės auklėtojų, pristatė parengtas kompozicijas iš moliūgų, cukinijų, bulvių, burokėlių, vynuogių, aviečių ir kitų įvairiausių daržovių, vaisių bei uogų. Komisija, kurią sudarė Naujojo Daugėliškio bendruomenės, Naujojo Daugėliškio vaikų globos namų atstovai, dailės mokytoja, mokyklos direktorė įvertino padarytas kompozicijas. Susumavus rezultatus, prizinių vietų laimėtojais tapo Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro mišrios priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtiniai (I vieta), Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos Naujojo Daugėliškio skyriaus 4 g klasės mokiniai (II vieta) ir Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro 10 klasės mokiniai (III vieta). Konkurso laimėtojams buvo įteikti mokyklos direktorės Rimos Cibulskienės padėkos raštai, o mažiausiems kūrėjams pelniusiems I-ąją vietą – ir mažos dovanėlės.

Socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė