Dalyvauta moksleivių savivaldų rudens forume

6 aktyvūs mokyklos mokiniai su mokinių tarybą kuruojančia socialine pedagoge dalyvavo rinkiminiame moksleivių savivaldų forume, kuris vyko rugsėjo 30 d. Ignalinos AE regiono plėtros agentūroje. Jame buvo aptarti Lietuvos moksleivių sąjungos padalinio - Ignalinos rajono mokinių asociacijos (IRMA) veiklos 2014-2015 m.m. rezultatai, pristatyta Ignalinos rajono mokinių asociacija (IRMA)  bei Lietuvos moksleivių sąjunga (LMS), klausytasi LMS Regioninių reikalų koordinatorės Ievos Lesmanavičiūtės bei IRMA pirmininko O. Tumėno pasisakymų. Forumo dalyviai išklausė paskaitą apie visas mokinių savivaldos teikiamas galimybes, dalyvavo darbo grupėse,  pristačius - patvirtino metinę pirmininko ataskaitą ir perrinko antrai kadencijai pirmininką.

Pasak dalyvavusių moksleivių, renginys buvo įdomus ir jiems naudingas.

Socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė