Svečiuose DRAKONIUKO TEATRAS

Spalio 16 d. mokyklos mokiniai turėjo galimybę pažiūrėti spektaklį „Kas aš arba Dainulių miško pasaka“. Jame nuotaikingai ir muzikaliai atskleistos vaikams itin aktualios savęs pažinimo, draugystės bei pritapimo prie kitų problemos.

Vaikai pamatė repuojantį kiškį Emą Nemą, pop muzikos žvaigždę - kiaunę Alę, liaudies muzikantą lokį Albiną, pagrindinį veikėją vilką Vacį ir pabaigoje spektaklio jo sutiktą vilkę Smilgę, su kuria jau niekada nebesijaus toks vienišas ir nesuprastas.

Istorija buvo linksma ir šmaikšti, žvėrys dainavo, linksminosi ir tuo pačiu atskleidė, kad bandymas tapti tuo, kuo nesi neatneša laimės. Tik būdamas savimi ir tarp tokių pačių kaip pats jautiesi laimingas.

Vaikams, kurie dar tik atranda pirmuosius savo draugus, labai svarbu tai suprasti. Manykime, kad Dainulių miško žvėrys jiems padės!

Soc. pedagogė R. Kliaugienė