Mokytojų diena

Mūsų mokyklos mokytojai taip pat verti padėkos! Mes, 3g klasės mokiniai, nusprendėme mokytojams atsidėkoti už visą jų triūsą bei suorganizavome Mokytojų dieną.

Spalio penktoji mūsų mokykloje prasidėjo nuo karalių ir karalienių (mokytojų) įšventinimo ceremonijos, kuri vyko intrigą keliančioje, degant daugybei žvakių, viduramžiškoje aplinkoje. Po įšventinimo ceremonijos karūnuotieji, neavintys crocs avalynės, buvo siunčiami į giljotiną. Nieko blogo nepagalvokit - tik smagiai nuotraukai! O ir elgiamės su pagarbintais taip švelniai, kaip ir patys mokytojai elgiasi su mumis per pamokas. Ir ,žinoma, su šiek tiek humoro.

Mokytojai pateko į viduramžiais dvelkiantį kabinetą, kur įveikinėjo misiją - įkalintos princesės paieška. Ir piešė, ir vaidino savąją princesę, ir spėliojo, ir tyliai vienas kitą iš lūpų suprasti bandė klausydamiesi elektro muzikos. Mokytojai treniravosi, kaip slibiną nugalėti, kaip taikliai į jį strėles ir kardus paleisti.

Šmaikštu – karaliai tyliai nutipeno vorele, kad slibino nepažadintų. Ir atrado jie savo princesę aktų salėje, kur jų laukė ne tik įkalintoji, bet ir Mokytojų dienos baigiamasis renginys, kurio metu mokytojams buvo įteiktos nominacijos bei nauji metų iššūkiai! Mokyklos direktorė, nieko nelaukusi, atliko jai skirtą užduotį ir su visais mokiniais pasisveikino: „Zdarova, chebryte!“ O kitus mokytojus dar tikimės išvysti su treningais ar deklamuojančius garsųjį Hamleto monologą ,,Būt ar nebūt ‘‘.

O kaipgi be geriausio mokyklos mokytojo rinkimų. Šiemet geriausia ir aktyviausia mokytoja tapo „Metų protingiausia pamestinukė“ Violeta Baltakienė. Mokytojų dienos misija - įvykdyta!

Glorija Trabšaitė (3g kalsės mokinė)