Išvyka į Vytauto Didžiojo karo technikos muziejų

Spalio 22-ąją, jaučiant atostogų nuotaiką, su klasės draugais bei devintos klasės mokiniais, nusprendėme pakeisti mokymosi aplinką ir aplankyti Lietuvos sostinę. Norėdami pasitikrinti savo istorines žinias, vykome į Vytauto Didžiojo karo muziejų. Ten mus pasitiko maloni muziejaus darbuotoja ir aprodė visą muziejaus teritoriją. Turėjome galimybę iš arčiau susipažinti su sausio 13-osios įvykiais, prisiminti žmones, pasiaukojusius dėl tėvynės ir daugiau sužinoti apie pačius karius.

Kadangi mūsų mokyklos mokiniai labai mėgsta sportuoti, net nuvykę į muziejų nusprendėme pabėgioti. Dalyvavome edukacinėje programoje„Narsa akistatoje su mirtimi“. Tik nieko blogo nepagalvokite, nereikėjo mums nei kariauti, nei kažką blogesnio daryti, tik pažaidėme žaidimą „Operacija TV bokštas. 1991m.“. Žaidimo metu turėjome surasti paslėptus medinius pakabukus. Tuo viskas nesibaigė – atėjo metas susipažinti su karinėmis mašinomis. Pamatėme pačias įvairiausias mašinas – vienos viduje skalbykla, kitos kepykla, trečioji nors ir didelė, bet sutalpina vos kelis asmenis, o kur dar galybė kitų... Taip pat matėme A.M. Brazausko mašiną, o mokytoja J. Samanovičė net turėjo progą pasėdėti joje! Padėkoję muziejaus darbuotojams už gerai praleistą laiką,šiek tiek pavaikščioję mieste,su puikia nuotaika patraukėme namo.

Aistė Ragaišytė, 10 klasės mokinė