Protų kovos ir mūsų mokykloje

Spalio 20 ir 23 d. mokykloje vyko įdomus ir prasmingas renginys - Protų kovų konkursas 5-8 klasių ir 9-10 bei 3g ir 4 g klasių moksleiviams. Nors šiuo renginiu buvo siekiama, kad moksleiviai daugiau sužinotų apie vystomąjį bendradarbiavimą, tačiau esu tikra, kad renginio dalyviai savo akiratį praplėtė kur kas plačiau. Juk klausimai buvo ir iš ekologijos, biologijos, muzikos, chemijos bei kitų mokslo ir meno sričių.

Mokykloje varžėsi net penkios komandos po 7 dalyvius. Pirmoji protų kovų užduotis buvo sugalvoti komandos pavadinimą ir išsirinkti kapitoną. Mokiniai buvo kūrybingi ir komandoms sugalvojo šmaikščius pavadinimus: „Dominatoriai“, „Smegenoidai“, „Kopūstai“, „Simukai“, „Pabėgėliai“. Taip pat dirbo ir šauni komisija, sudaryta iš mokyklos administracijos.

Skirtingoms amžiaus grupėms buvo ir skirtingi klausimai. Todėl ir rengėme kovas abiems grupėms, organizavome 2 skirtingus renginius, kurių metu išrinkome dvi komandas, galėsiančias atstovauti mūsų mokyklą savo amžiaus grupėse Finalinėse kovose, kurios vyks Vilniuje lapkričio 27 dieną. Nugalėtojomis tapo „Dominatorių“ ir „Kopūstų“ komandos.

Linkime sėkmės komandoms sekančiame etape.

Socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė