Ir vaišinomės, ir aukojome

Lietuvoje jau tryliktus metus TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamame didžiausiame paramos projekte „Išsipildymo akcija 2015“ bei šio projekto visuotinėje akcijoje „Pyragų diena“ nutarė vieningai sudalyvauti ir Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro bendruomenė.

Kadangi „Pyragų dieną“ švenčia daugelis verslo įmonių ir valstybinių institucijų, švietimo ir ugdymo įstaigų, žiniasklaidos atstovų ir visuomenei žinomų žmonių, mokyklos socialinė pedagogė ir mokinių taryba pakvietė susiburti geriems darbams neabejingus moksleivius bei pedagogus.

Prisijungti prie „Pyragų dienos“ buvo labai paprasta: lapkričio 6 dieną visi buvo pakviesti atsinešti po pinigėlį ir pasigamintų pyragų ar pyragaičių, už sutartą kainą juos parduoti kolegoms ar mokslo draugams, o surinktas lėšas paaukoti „Išsipildymo akcijai 2015“.

Tad per ilgesnes pertraukas, po 3 ir 4 pamokos, buvo pardavinėjami mokinių ir mokytojų iškepti pyragai, pyragėliai, dalijamasi receptais, bendraujama. Aukos buvo renkamos laisvanoriškai, kiek kas norėjo, tiek ir aukojo. Labdaringoms veikloms paremti buvo surinkta nei daug, nei mažai - 25 eurai.

Tai buvo puiki proga ne tik surengti jaukią šventę mūsų mokykloje, smagiai pabendrauti prie pyrago gabalėlio, bet kartu atlikti ir labai prasmingą darbą.

Didelis ačiū visiems mokytojams ir mokiniams prisijungusiems prie šios iniciatyvos.

Socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė