Viešnagė Didžiasalio ,,Ryto“ gimnazijoje

Šių metų spalio 22-ąją dieną mes, 4g klasės mokiniai kartu su klasės vadove, svečiavomės Didžiasalio ,,Ryto“ gimnazijoje. Kaip gimnazijos skyriaus mokinukai, buvome priimti begalo šiltai bei rūpestingai. ,,Juk jūs dalelė mūsų!“ – sakė gimnazijos direktorė Elena Sekonienė. Atvykę buvome pakviesti sudalyvauti mūsų bendraamžių, taip pat abiturientų, lietuvių kalbos pamokoje. Sužinojome tai, ko dar nepažinę, tačiau pasidalijome ir tuo, ką jau esame išmokę. Taip savitarpio pagalbos lydima praėjo bendroji mūsų,skyriaus dvyliktokų, ir gimnazijos abiturientų pamoka. Svarbiausia tai, jog turėjome galimybę susitikti su mums brangia bei jau išsiilgta,buvusia lietuvių kalbos mokytoja Nijole Keraitiene.

Padėkojome jai už kantrybę, žinias bei perduotą patirtį, dirbant su mumis. Taip pat turėjome galimybę apsižvalgyti kaip gi gyvenimas verda didžiasaliečių mokykloje: pamatėme jaukią gimnaziją, susipažinome su jų mokyklos muziejaus ekspozicija, puoselėjančia krašto praeitį, etninę kultūrą, padedančia suvokti savąsias šaknis. Prie arbatos puodelio kalbėjomės su gimnazijos mokinių tarybos nariais, pasidalijome idėjomis, įspūdžiais, pasižadėjome puoselėti šį šiltą tarpusavio mokyklų bendravimą. Padėkoję už viešnagę, tarėme ,,iki kitų kartų!“, nes jų tikrai bus!

Simona Cicėnaitė, 4 g klasės mokinė