Išvyka į kaimo biblioteką

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė

Lapkričio9 -15 dienomis daugelyje Lietuvos bibliotekų paminėta Šiaurės šalių bibliotekų savaitė, kuriai šiemet pasirinkta draugystės tema. Renginys neaplenkė ir mūsų krašto. Visi pradinukai buvo pakviesti į renginį kaimo bibliotekoje. Jam ruošdamiesi mokiniai turėjo nupiešti savo geriausius draugus, kuriais tapo ir artimiausi šeimos nariai, ir klasės draugai, ir gyvūnai. Viešnagės bibliotekoje metu mokiniai pristatė savo piešinius, kalbėjosi apie draugystę, aptarė, kokias savybes turi turėti tikras draugas. Vėliau visi įdėmiai klausėmės mokytojos D. Zabulienės skaitomos ištraukos apie draugystę iš M. Gripės knygos "Hugas ir Jozefina". Baigiantis susitikimui, bibliotekininkė pasiūlė mokiniams nubraižyti "draugalapį". Jame vaikai turėjo surašyti savo vardus ir nuvesti linijas prie tų vaikų vardų, su kuriais jie draugauja arba nori susidraugauti. Braižant "draugalapį" dalyvavo ir mokytojos. Iš spalvingomis linijomis išmarginto lapo buvo galima spręsti, kad mokykloje mokosi tikrai draugiški mokiniai. Atsisveikindama bibliotekininkė kiekvienam renginio dalyviui padovanojo po knygą. Padėkoję už gražų ir prasmingą susitikimą, klegėdami grįžome į mokyklą.

Pradinių klasių mokytojos A. Samukėnienė ir D. Zabulienė