Atšvaitų diena

Lapkričio 11 d., minint „Atšvaitų dieną“, mokykloje buvo organizuota patikra, ar mokytojai ir mokiniai turi atšvaitus ir ar rūpinasi savo saugumu būdami kelyje tamsiu paros metu. Džiugu, kad dauguma mokyklos bendruomenės narių turi atšvaitus ir juos tinkamai naudoja. Ną, o mokiniai, tądien neturėję su savimi atšvaito savo klasei „uždirbo“ – minusus. Kiek mokinių neturėjo, tiek minusų gavo. Bet tai dar ne viskas: čia buvo galima pasitaisyti, t. y. atlikti namų darbą – rytojaus dieną segėti atšvaitą ir būti matomam. Ir, štai jau lapkričio 12 d. visoje mokykloje buvo tik penki mokiniai, kurie atšvaitus buvo palikę namuose.

Mieli mokiniai, mokytojai, mokinių tėveliai ir globėjai! Nepamirškime pasirūpinti savo ir kitų saugumu tamsiu paros metu. Segėkime atšvaitus ir būkime matomi bei saugūs.

Direktorė Rima Cibulskienė