Globalaus švietimo savaitės renginyje – ir mes!

Lapkričio 27 d. Naujojo Daugėliškio mokyklos mokiniai, nugalėję atrankiniame mokyklos „Protų kovų“ etape, buvo pakviesti ir dalyvavo Globalaus švietimo savaitės renginyje ,,Padarykim lygybę tikrove“ bei rungėsi finalinėse „Protų kovų“ varžybose, kurios vyko Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. „Protų kovos“ – tai intelektualus, komandinis žaidimas vystomojo bendradarbiavimo temomis.

Vilniuje dalyvavo dvi mokyklos komandos: jaunesniųjų (5-8 kl.) ir vyresniųjų (9-10, 3-4g kl.). Komandoms pasiruošti padėjo socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė. Nors pagrindinio prizo – kelionės į Tartu mieste esantį mokslo centrą „AHHAA“ (Estija), nelaimėjome, bet pasirodyta buvo išties neprastai.

Mokiniai dalyvavo ir moksleivių konferencijoje, kurios tikslas buvo pagilinti žinias apie diskriminaciją ir jos pasekmes visuomenei, klausėsi iškilių Lietuvos mokslininkų pranešimų.

Renginio metu visi buvo vaišinami vaišėmis, o į mokyklą ir namus parsivežėme šūsnį dovanų. O kur dar ir padėkos raštas mokyklai su net dviejų ministrų parašais (LR Švietimo ir mokslo ministrės A.Pitrėnienės bei Užsienio reikalų ministro L.Linkevičiaus)!!!

Ačiū sakome už saugią kelionę puikiam vairuotojui A.Gailevskiui ir nuoširdžiai dėkojame Naujojo Daugėliškio mokyklos – daugiafunkcio centro bei Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos direktorėms suradusioms galimybę mokiniams dalyvauti prasmingame respublikiniame renginyje.

R.Kliaugienė ir dalyviai