Svečiuose Lietuvos kariuomenės kariai

Lapkričio 19 d. Naujojo Daugėliškio mokyklos mokiniai sulaukė netradicinių svečių - karių ir turėjo galimybę išgirsti iš jų apie karių gyvenimą, pasirengimą, karjeros galimybes. Mokykloje lankėsi Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės 807-osios pėstininkų kuopos vado kpt. Dariaus Baušys kartu su kariais savanoriais. Darius Baušys vadovauja mūsų rajono kariams savanoriams, kurių amžius ir statusas gyvenime yra labai įvairūs. Svečiai kvietė mokinius prisijungti prie savanorių pajėgų, kad pajustų kario duonos skonį ir atrastų naujas galimybes. Papasakojo, kodėl verta ir kas gali tapti kariu savanoriu (18 – 55 m. Lietuvos Respublikos piliečiai neteisti už tyčinius nusikaltimus), taip pat papasakojo ir apie nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos privalumus, supažindino su atsivežtais ginklais.

Dėkojame kariams už galimybę supažindinti mokinius ir mokines su karjeros Lietuvos kariuomenėje galimybėmis, kurie susipažinę su kario profesija galbūt čia atras savo pašaukimą.

Jeigu susidomėjote kario profesija, apsilankykite internetiniame puslapyje www.karys.lt ir www.kam.lt.

Socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė