Atvira-integruota pamoka

Praėjusią savaitę, gruodžio 10 d. Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykloje - daugiafunkciniame centre vyko atvira - integruota pamoka "Kalėdų pasaka". Pamoka vyko 5-oje klasėje ir ją vedė tikybos mokytoja Danutė Labutienė, dailės mokytoja Ramutė Burokaitė, bibliotekos vedėja Aldona Rudokienė. Pradžioje bibliotekos vedėja pasakojo, kaip kuriama knyga, kokia knygos reikšmė šiuolaikiniame gyvenime, su vaikais stebėjo filmuką apie knygos kūrimą, tada tikybos mokytoja mokinius supažindino su advento ir Kalėdų simboliais, paaiškino jų prasmę, uždavė mįslių apie žiemą. Vėliau buvo pateiktas tekstas, kurį mokiniai iliustravo naudodami jau įgytas žinias apie knygas, adventą ir Kalėdas. Kurti iliustracijas mokiniams padėjo dailės mokytoja. Pabaigti kūrybiniai darbai bus kabinami mokyklos bibliotekoje.

Mokiniai pasidžiaugė artėjančiomis šventėmis. Linkime ir Jums gražių ir šiltų švenčių.

Dailės mokytoja Ramutė Burokaitė