Jaunųjų talentų šventėje

Talentas – ypatingų gabumų turintis žmogus. Neatsiejamas atminties, vaizduotės ir erdvinio bei loginio mąstymo įsisavinimo atspindys, tačiau neapibrėžtas matavimais ir neužvertas tvoromis ar užblokuotas. Talentingas žmogus - atvira ir pasiekiama asmenybė. Šių metų gruodžio 11 dieną Ignalinos rajono savivaldybės administracijoje iškilmingai pasveikinta 20 Jaunųjų talentų konkurso nugalėtojų, labiausiai pasižymėjusių 2014-2015 mokslo metais intelektualinėje, kūrybinėje, meninėje veikloje. Džiugu, jog tokių didžių rajono moksleivių sąrašą papildė ir mūsų mokyklos mokiniai - tai Dovydas Cicėnas, 3g klasės mokinys, jaunųjų fotografų konkursų dalyvis, pripažintas geriausiu Lietuvoje jaunuoju fotografu, ir Glorija Trabšaitė, respublikinės lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados prizinės vietos laimėtoja, rajoninės lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados nugalėtoja. Jauniesiems talentams meras ir mero pavaduotojas įteikė išminties simbolius, Jono Grundos sukurtas medžio skulptūrėles – pelėdžiukus, savivaldybės padėkas ir didelius žaislus – mielas beždžionėles, kurios primins šias iškilmingas akimirkas, pirmuosius žingsnius gyvenimo pasiekimų ir laimėjimų kelyje.

Džiaugiamės ir didžiuojamės bei linkime sėkmės tolimesniuose pasiekimuose!

Simona Cicėnaitė, 4g klasės mokinė