Per Užgavėnes ir linksmai, ir rimtai

Vos tik pradėjome tądien kibti į mokslus, netrukus iš pirmo aukšto po visą mokyklą pradėjo sklisti neįprastas bruzdesys. Pasirodo, tai savo gamybos kaukėmis pasipuošę mūsų mažiausieji, priešmokyklinės grupės vaikučiai, vedini auklėtojos Sigutės Luneckienės ir jos padėjėjos Astos Samukėnienės, Žemelę budino, žiemą, jau beišeinančią, dar greičiau skubino trauktis iš kiemo. Keliaudami koridoriais, užsukdami į klases ir kitus kabinetus, smagią dainelę traukdami visiems priminė, kad ši diena ypatinga, kad ne vien tik prie knygų palinkus ją reikia praleisti, bet reikia suspėti ir pasilinksminti, ir sočiai prisivalgyti. Žodžiu, užsigavėti reikia.

Tai žinodami, mokyklos mokinių tarybos nariai, padedami socialinės pedagogės Ramunės Kliaugienės, jau iš vakaro visus kvietė blynus kepti, kad būtų kuo pasisotinti, kad vieni kitų receptais pasidalintų, ir savo tėvelius bei globėjus pavaišintų.

Taip taip, savo tėvelius ir globėjus. Mat šie tądien į mokyklą buvo pakviesti dalyvauti tėvų susirinkime pirmojo mokslo metų pusmečio rezultatams aptarti. O kad jau šventinę dieną draugėn susiėjome, tai pirmiausia, skambant akordeono muzikai, vieni su kitais pasilabinome eidami ratelį „Graži mūsų šeimynėlė“. Kad dar smagiau būtų, muzikos mokytojai Gitanai Lazauskienei grojant akordeonu, smaigiai trypėme visiems gerai žinomą ratelį „Šiaudų batai“. O tada jau ir blynais, ir kvapnia dvylikos žolelių arbata vaišinomės.

Galiausiai, pasisotinę ir visiškai rimtai nusiteikę, aptarėme, kaipgi mums sekėsi per pirmąjį šių metų pusmetį. Apie tai visiems susirinkusiems pasakojo mokyklos direktorė Rima Cibulskienė ir jos pavaduotoja ugdymui Violeta Baltakienė. Taip pat buvo aptarti ir kiti klausimai, kuriuos nagrinėjant buvo pasidžiaugta gražiais darbais bei jų rezultatais bei įvardintos pasitaikančios problemos, rūpestėliai. Taigi, ir linksmai, ir rimtai kartu pasibuvę, netrukus išsiskirstėme: kas su klasių auklėtojais, kas su dalykų mokytojais pabendrauti, o kas tiesiog į namus ar kaimo seklyčią, kur tęsėsi Užgavėnių linksmybės, išskubėjo. Ačiū visiems Užgavėnių dieną kartu su mumis buvusiems.

Direktorė Rima Cibulskienė