Vasario 16 – ajai skirta akcija

Vasario 12 dieną mūsų mokyklos septintokai ir šeštokai prisijungė prie Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės paskelbtos akcijos ,,Vasario 16 - ąją švęsk linksmai ir išradingai“.

Nuo pat ryto mokiniai kartu su klasės auklėtoja Neringa Mudėniene buities kabinete gamino trijų spalvų (geltonos, žalios, raudonos) želė tortą. Po kelių valandų nekantrumo lietuvių kalbos kabinete patiesėme lininę staltiesę, uždegėme trijų spalvų žvakę, giedojome Lietuvos himną ir valgėme tortą. Šeštokai surengė trumpą koncertą: dainavo M. Mikutavičiaus dainas ,,Aš tikrai myliu Lietuvą‘‘, ,,Trys milijonai‘‘.

Džiugu, kad tą dieną buvome šventiškai nusiteikę, nes kartu su visa Lietuva šventėme Lietuvos valstybės atkūrimo dieną ir truputį surimtėję, nes kiekvieno atmintyje išliko lentoje užrašyti Vydūno žodžiai: ,,Tėvynė yra mūsų minčių pradžia ir esmė, slaptinga žmogaus palaima‘‘.

Septintokė Emilija Šakėnaitė