Mokykloje vyko konkursas – protų mūšis „Kartu mes Lietuva“

Šių metų vasario 18 dieną mokyklos 7, 8, 10 ir 3g klasių atstovai dalyvavo Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijos organizuotame konkurse – protų mūšyje „Kartu mes Lietuva“. Konkurso metu buvo pateikta 50 klausimų, suskirstytų į 5 turus. Klausimai buvo susiję su Lietuvos istorija, įdomiais faktais, lankytinomis vietomis.

Puikiai pasirodė visos 4 konkurse dalyvavusios komandos. Ačiū joms ir mokytojų kolektyvo atstovams, padėjusiems mokiniams susidoroti su sudėtingais, bet įveikiamais klausimais.

Taigi, po ilgų, dvi pamokas trukusių varžytuvių, paaiškėjo, kad daugiausiai faktų apie Lietuvą žino 3g klasės mokiniai artu su etikos mokytoja Loreta Kuksėniene.

Sveikiname juos ir linkime gero pasirodymo II protų mūšio etape regione.

Konkurso – protų mūšio „Kartu mes Lietuva“ organizatorė mokykloje

Agnė Daubarienė