Dalyvavome rajoninėje pradinių klasių konferencijoje „Pažink savo kraštą“

Vasario 11 dieną Naujojo Daugėliškio mokyklos - daugiafunkcio centro septyni pradinių klasių mokiniai kartu su mokytojomis Dalia Zabuliene ir lina Gladkauskiene išvyko į Ignalinos Česlovo Kudabos progimnaziją. Ten vyko konferencija ,,Pažink savo kraštą".  Šiai konferencijai ruošėmės nuoširdžiai ir linksmai. Mokėmės tarmiškai sekti lietuvių liaudies pasaką, dainuoti lietuvių liaudies dainą, ieškojome informacijos apie Naujojo Daugėliškio bažnyčią, piešėme jos išorę. Mokiniai patobulėjo ir pasisėmė nemažai žinių. Nuvykę ten pasigrožėjo ir kitų mokyklų parengtais darbais, per pertraukėles pasimankštino. Atsivežė ir namų darbų. Kolektyviai sprendė kryžiažodį. Smagu nuvykti į svečius ir patobulėti.

Pradinių klasių mokytoja Dalia Zabulienė