Paminėjome Meilės dieną

Ji išlaužia duris.

Išgriauna galimybių sienas,

Išdaužo vaizduotės langus.

Mintis it daiktus išmėto.

Kol galiausiai pažvelgusi į mus iš lėto,

Nusišypso leisdama suprasti, kad jei ne ji,

Vargu ar būtume galėję rasti žavesio tame,

Ką žmonės skambiai pavadino „meile“...

Ką atsakytumėte, jeigu Jūsų paklaustų kas yra meilė? Lažinuosi, vieniems užtektų ištarti vieną vienintelį vardą arba asociaciją, kiti sunkiai apibrėžtų meilės sąvoką. Kodėl? Todėl, kad meilė yra beribė. Meilė be galo gražus jausmas, vertas kiekvienos mūsų dienos ar bent vienos dienos jį paminėti. Nepraleidome progos ir mes paminėti šiam gražiam jausmui skirtą Valentino dieną.

Vasario 12- ąją, mokinių tarybos iniciatyva, mokykloje vyko Meilės dienai skirtas renginys. Visus renginio dalyvius, žiūrovus pasitiko renginio vedėjai Viktorija Štercer ir Darius Paulavičius (10 kl.). Džiugiai pasisveikinę, jie priminė salėje buvusiems Valentino dienos istoriją ir pakvietė visus norinčius pažaisti linksmų žaidimų su mokinių tarybos narėmis Dovile Kriugiškyte (9 kl.) ir Akvile Žilėnaite (10 kl.). Po žaidimų sekė iškilmingi apdovanojimai. Buvo paskelbta gražiausia mokyklos pora. Ja po mokykloje vykusių balsavimų tapo Akvilė Rybnikovaitė ir Povilas Bubulis. Jie gi padovanojo renginio žiūrovams jautrų, be galo šiltą pasirodymą. Taip pat nepamiršome ir mokytojų - po mokinių apklausos myliausia mokyklos mokytoja tapo anglų kalbos mokytoja ir 10 klasės auklėtoja Jolita Samanovičė, kuriai jos auklėtiniai iš visos širdies skyrė Ryčio Cicino dainą „Meilės laivas“. Renginiui einant į pabaigą, išgirdome ir gražiausios mokyklos merginos (Justė Taškūnaitė) bei gražiausio vaikino (Darius Paulavičius) vardus. Na, o juos apdovanojus, jų laukė užduotis - grojant romantiškai muzikai spontaniškai sušokti šokį. Jiems puikiai su šia užduotimi susitvarkius, atėjo laikas atsisveikinti. Visi renginio dalyviai ir žiūrovai buvo pavaišinti su meile pagamintais mokinių tarybos pirmininkės Aistės Ragaišytės „valentiniškais“ sausainiais, o vedėjai visiems palinkėjo svarbiausio - MYLĖTI IR BŪTI MYLIMIEMS.

Iki kitų susitikimų!

Mokinių tarybos pirmininkės pavaduotoja