Saugesnio interneto savaitė

Vasario 8-12 dienomis Naujojo Daugėliškio mokykloje – daugiafunkciame centre buvo vykdoma Saugesnio interneto savaitė. Tikslas– įgalinti vaikus ir jaunimą saugiai naudotis internetu, apsaugoti juos nuo neteisėto ir žalingo interneto turinio, skatinti saugiau ir atsakingiau naudotis interneto technologijomis bei mobiliaisiais įrenginiais, kurti geresnį turinį internete. Mokyklos socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė 8, 10 ir 3 g klasių mokiniams kartu su iniciatyvos „Kam to reikia“ partneriais organizavo kelias įdomias pamokas su TEO LT ir OMNITEL atstovais (TEO LT, AB inžinieriumi Ernestu Braževičiumi ir UAB "Omnitel" Žinių ir kompetencijų valdymo koordinatoriumi Rimvydu Jurkuvėnu). Šių įmonių atstovai suteikė moksleiviams žinių apie interneto erdvėje tykančius pavojus, būdus kaip nuo to apsisaugoti, praktiniais pavyzdžiais parodė, kaip susikurti internete saugią aplinką, net kaip planuoti karjerą internete.

Socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė