Vilniaus knygų mugėje

Vasario 25 dieną Ignalinos rajono bibliotekininkai ir mokytojai vyko į Vilniuje vykstančią knygų mugę ,,Personažas ieško išeities‘‘. Knygų mugės metu vyko knygų pristatymai, susitikimai su rašytojais, diskusijos ir kiti renginiai. Mūsų mokyklos pavaduotoja ugdymui V.Baltakienė ir lietuvių kalbos mokytoja N.Mudėnienė knygų mugės metu pabendravo su populiariu vaikų rašytoju Vytautu Račicku, įsigijo autoriaus knygų su rašytojo autografu. Rašytojas V.Račickas, kuris ne vieną kartą lankęsis Senajame ir Naujajame Daugėliškyje, padovanojo mūsų mokyklos skaitytojams savo knygą ,,Svečiuose pas mešką‘‘. Rašytojas pasakojo, kad įspūdžių šiai knygai sėmėsi ne iš gyvenimo, o iš Sibiro kančias patyrusių tremtinių literatūros. Puiki dovana, nes gera knyga – tarsi pokalbis su protingu žmogumi.

N.Mudėnienė, lietuvių kalbos mokytoja