Dvyliktokų mintys apie šimtadienį...

„Pati šimtadienio šventė man patiko. Tačiau manau, kad pagrindinis šios šventės tikslas yra susimąstyti, kad egzaminai jau ne už kalnų.“

„Šimtadienis buvo įdomus, buvo daug įvairių klausimų, užduočių.“

„Ačiū vienuoliktokams už puikiai suorganizuotą šimtadienio šventę, kuri įsimins man ilgam. Ačiū už linksmai praleistą laiką renginio metu.“

„Kiekvienas dvyliktokas laukia šimtadienio, per kurį jau sužino, kad mokyklinis gyvenimas tuoj baigsis... Labai dėkinga esu vienuoliktokams, kurie paruošė šią gražią šventę. Jos nepamiršiu ir turėsiu daug gražių prisiminimų.“

„Ačiū už gražią bei pačią linksmiausią šimtadienio šventę. Tai buvo pati įspūdingiausia šventė, kurią prisiminsiu ilgai, nes jos metu patyriau daug gerų emocijų.“

„Šimtadienis buvo nuostabi šventė, per kurią dvyliktokai mokykloje ne tik mokėsi, bet ir vykdė vienuoliktokų parengtas užduotis. Teko dainuoti, sportuoti, prisiminti matematiką, istoriją, anglų kalbą. Vėliau pasijutome vaikais, nes teko šokti ančiukų šokį. Noriu nuoširdžiai padėkoti vienuoliktokams už puikią šventę.“

„Geriausias jausmas, kai nors vieną dieną drauge su visais klasiokais gali pasijusti mylimas, pagerbtas ir reikalingas. Nuoširdžiai ačiū Jums, mielieji vienuoliktokai, už suteiktą tokią galimybę. Dėkojame Jums už triūsą, džiaugsmą tas kelias valandas besitęsusių linksmybių, laime pripildžiusių širdžių.“

„Šimtadienis buvo nuostabus, įdomus, užduotys taip pat. Labai ačiū vienuoliktokams, viskas buvo nuostabu.“

„Pirma mintis šovusi į galvą apie jau, deja, praėjusį šimtadienį – VAU. Viskas, ką norėtųsi pasakyti – pats nuoširdžiausias ir didžiausias ačiū. Kam? Vienuoliktokams. Vienuoliktokai yra patys geriausi, kūrybingiausi ir originaliausi, todėl ir šimtadienis buvo būtent toks. Ne iš tuščio į kiaurą, bet nuoseklus, be jokių trukdžių ir svarbiausia – linksmas. Visos ateities kartos turėtų pasimokyti iš vienuoliktokų surengto šimtadienio – nors liko ir šimtas dienų, bet tai buvo itin smagus nuotykis, ir visai verkti nesinorėjo, įsivaizduojat? Tai buvo labai gerai suorganizuotas renginys, pabuvome Las Vegase, rimtai, aš. Jautėsi kitoks lygis, jautėsi, kad organizatoriai įdėjo daug darbo ir meilės... Nėra čia ką rašyti, atleiskit, šį kartą tiesiog ačiū vienuoliktokams, tai buvo nerealiai gerai ir šis renginys paliko gilų pėdsaką mano širdyje.“

Dvyliktokai