Ir daugėliškėnam Ignalina sava...

Dažnas mūsų turbūt nė nesusimąstome apie vietą, kurioje gyvename. Nematome, kokia graži aplinka, gamta mus, ignaliniečius, supa. Nors mūsų mokykla yra gražiosios Ignalinos rajone, bet mes jaučiamės savi lankydamiesi joje, jos ežerais ir miškais nuklotose apylinkėse. Reikia vertinti, puoselėti ir mylėti tai, ką turi aplinkui. Juk mūsų rajonas kupinas gražių, patrauklių vietų, be kurių savo vasarų neįsivaizduoja daugelis lietuvių.

2016 m. kovo 7 dieną Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokyklos-daugiafunkcio centro 5 – 10 ir 3g, 4g klasių mokiniai bei keli pedagogai nusprendėme pasveikinti Ignaliną jos gražaus 150 metų jubiliejaus proga rašydami diktantą. Rašėme ištrauką iš Gintarės Adomaitytės teksto „Apie Ignaliną, Baltąjį namą ir Rūką“. Po diktanto ne vienas mokinys užsiminė, kad rašydamas tokius gražius ir šiltus žodžius apie Ignaliną, savotiškai iš naujo ją pažino.

Labai dėkojame rašytojai Gintarei Adomaitytei už leidimą pasinaudoti gražiu ir šiltu jos rašytu tekstu apie Ignaliną. Taip pat esame dėkingi Ignalinos rajono savivaldybei už suteiktas dovanas diktanto nugalėtojams.

Diktanto organizatorė mokykloje Agnė Daubarienė