Renginys, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

,,Taip nepaprastai skamba, kai kas nors kalba apie tėvynę. Regi sugrįžus pereitas erdves ir praėjusį laiką. Užmiršti įvykiai ir daiktai atgyja. Vėl pasigirsta seniai nuaidėję garsai ir žodžiai, vėl prabyla į žmogų lūkesčiai ir abejonės, aimanos ir džiaugsmai. Nušvinta visa būtis ir vėl kaip kadaise dosniai dalija viltis, žadėdama išsipildymą. Lyg didis slėpinys sielai iškyla tėvynė. Pasaulis be tėvynės – tarsi lengvai ir greitai perskaitomas puslapis. O norėdamas suvokti tėvynės esmę, turi išmokti ramiai susikaupti savyje. Tik tuomet sieloje tyliai suskambės: tėvynė yra mūsų minčių pradžia ir esmė, slaptinga žmogaus palaima...‘‘

Vydūnas

Atgimstantis pavasaris dovanoja mums gražią šventę - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Norėdamos gražiai paminėti Kovo 11-ąją, lietuvių kalbos mokytojos S.Ramelienė ir N.Mudėnienė pakvietė mokyklos bendruomenę į šventinį šios dienos minėjimą. Mokyklos direktorė R.Cibulskienė pasveikino susirinkusius su šia valstybine švente, apdovanojo padėkos raštais raštingiausius mūsų mokyklos mokinius. Pačius nuoširdžiausius žodžius gimtinei skyrė A.Ragaišytė (10 kl.). D.Cicėnas (3g kl.) pasidalijo mintimis apie patriotizmą. Nuoširdžiai skambėjo septintokių E.Šakėnaitės, V.Petkelytės, S.Rastenytės atliekamos dainos ,,Raudoni vakarai‘‘ ir ,,Laisvė‘‘. Eilėraštuką ,,Gimtinė – tai mes‘‘ ypač susikaupęs deklamavo PUG auklėtinis M.Kėkštas.

Ar tauta gali gyvuoti be savo kalbos? Tikrai ne! Tad puoselėkime savo gimtąją kalbą, išsaugokime ją ateinančioms kartoms, kur bebūtume.

Atsidėkodamos už gražų renginį, lietuvių kalbos mokytojos pakvietė renginio dalyvius puodeliui arbatos ir vaišino medaus pyragu – naminiu, tradiciniu, lietuvišku.

Neringa Mudėnienė, lietuvių kalbos mokytoja