Mokykloje paminėta Vaikų finansinio švietimo savaitė

Mūsų mokykloje, kaip ir kitose, net įvairių pasaulio šalių, mokyklose, vyko Vaikų finansinio švietimo savaitė, kurios šių metų šūkis: „Dalyvauk ir taupyk sumaniai“.Šiemet mokykla išbandė organizatorių numatytą naujovę – elektronines pamokas.

9 ir 10 klasių mokiniai dalyvavo pamokoje „Asmeniniai finansai? Tai paprasta!". Šioje e -pamokoje buvo įdomiai ir paprastai pristatoma, kodėl svarbu neišleisti gaunamų pinigų iš karto, o verčiau sumaniai juos kaupti ir vėliau įgyvendinti savo svajones. Taip pat mokiniai išgirdo patarimų apie atsakingą ir apgalvotą skolinimąsi, sužinojo, kas yra draudimas, kokios jo rūšys ir kada jis yra reikalingas.

3g ir 4g klasių mokiniams „Swedbank“ Finansų instituto vadovė Odeta Bložienė e- pamokos „Savarankiško gyvenimo pradžia“ metu pristatė svarbiausius sprendimus ir finansinius iššūkius, kurie laukia būsimų studentų, supažindino su pagrindiniais asmeninių finansų valdymo principais bei atsakingo skolinimosi sąvoka.

Vaikų finansinio švietimo savaitė - tai puiki proga mokytojams ir tėvams padiskutuoti su vaikais jiems rūpimais finansų klausimais.

Tikiuosi, kad mokiniai dalyvaudami finansinio švietimo renginiuose labiau susipažino su finansų pasauliu ir papildė žinių bagažą, kuris jiems pravers ateityje priimant finansinius sprendimus.

Socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė