Dalyvavome konkurse „Tramtatulis“ ir festivalyje „Mažoji žvaigždutė“

Balandžio mėnesio pradžioje Ignalinoje organizuotame rajoniniame konkurse „Tramtatulis“ dalyvavo mūsų priešmokyklinės ugdymo grupės auklėtinė Giedrė Gruodytė. Nors mergaitė ir neužėmė prizinės vietos, tačiau mes džiaugiamės Giedrės drąsa ir gražiais pasakojimais. Dėkojame ir PUG auklėtojai Sigutei Luneckienei, paruošusiai mergaitę šiam konkursui.

O šio mėnesio pabaigoje mūsų mokyklos mokiniai: septintokė Emilija Šakėnaitė, šeštokė Samanta Kajėnaitė, penktokas Linas Martinkėnas, trečiokės Austėja Danilevičiūtė, Aireta Šuminaitė, Evelina Šalnaitė ir Greta Kardelytė bei antrokė Austėja Pakšijevskytė Ignalinos kultūros centro salėje susirinkusiuosius džiugino savo dainuojamomis dainomis. Mat čia vyko jaunųjų dainininkų festivalis „Mažoji žvaigždutė“, kuriam mokinius paruošė mokytojos Lina Gladkauskienė ir Gitana Lazauskienė. Ačiū mokytojoms ir mokiniams.

Direktorė Rima Cibulskienė