Svečiuose ,,Triušiukų abėcėlė‘‘

Saulėtą gegužės ketvirtosios rytą patys mažiausieji mokyklos vaikai su mokytojomis skubėjo į Naujojo Daugėliškio kaimo biblioteką. Ten mūsų jau laukė kaimo bibliotekos vedėja ir knygelės „Triušiukų abėcėlė“ autorė Juventa Mudėnienė, pasiruošusi pristatyti ypatingą knygelę. Šiame leidinuke pasakojamos Triušių miestelio istorijos. Sueiliuotos, kad lengviau būtų įsiminti mažoms galvelėms. Miestelio gyventojai- labai šaunūs ir draugiški. Jie augina gėles, kepa pyragus, ieško paslapčių ir skraido oro balionais. Kartais jie būna labai išdykę. Knygelės autorė labai įdomiai supažindino vaikus su raidelėmis. Pristatydama kiekvieną raidelę autorė pasikviesdavo ir vaikus, kuriems labai patiko skraidyti drugeliais, vairuoti dviratuką. O svarbiausia- išmokome pasisveikinti ir atsisveikinti kaip triušiukai.

Tad verskime knygą, grožėkimės, ieškokime, skaičiuokime, deklamuokime ir linksminkimės iki soties.

Priešmokyklinio ugdymo grupės vyr. mokytoja Sigutė Luneckienė