4-okų išleistuvės

Už lango šviečia saulė, krinta obelų žiedlapiai, pavasarinę savo giesmę čiulba paukščiai. Už lango vasaros pradžia. Mokykla – visų žmonių gyvenimo pradžia, o iš toli žiūrinčiam panaši į vaikystės pasaką, kur nėra piktų burtininkų ir raganų, melo ir apgaulės, kur atsisveikinimo proga skamba tikri ir gražūs žodžiai.

Kam saugoti gražius žodžius tik ypatingoms progoms,
Jeigu kas dieną galim prisiglaust prie jų gaivumo,
Jeigu kas dieną galim atsigerti jų nektaro,
Jeigu kas dieną galim atsiriekti jų gerumo.
Kam saugoti gražius žodžius tik ypatingoms progoms,
Jeigu kasdien jų reikia žmogui...

Tokiais žodžiais buvo pradedama jaudulio pilna ketvirtokų paskutinė šventė. Šventėje skambėjo atsisveikinimo žodžiai iš antrokų, trečiokų lūpų. Ketvirtokai pasakojo savo pirmuosius ir neišdildomus prisiminimus apie pirmuosius žingsnius mokykloje. Drąsino būsimuosius pirmokus. Mokyklos direktorė įteikė baigimo pažymėjimus, dėkojo  tėveliams, kurie kartu keliavo  4 metus.

Jau baigias paskutinė pamoka,

Sudėk visus taškus, nusišypsoki draugui.
Eik, mielas vaike, lai sėkmės ranka
Tave laikys apglėbusi vingiuojant takui.

Mokytoja  metodininkė Lina Gladkauskienė