Devintokų ir dešimtokų žygis

Birželio 2-3 dienomis, pajutę pirmuosius šiltus saulės spindulius, devintų-dešimtų klasių mokiniai susiruošė į žygį. Patraukėme Grybėnų kaimo link. Radę stovyklavietę įsikūrėme, pasistatėme palapines, užsikūrėme laužą. Gaminti pietus lauke, kuomet reikia semti vandenį iš šulinio, o norint kažką išvirti tenka naudotis laužo liepsna, buvo didžiulis, tačiau nepakartojamas iššūkis! Žinoma, visą dieną nesėdėjome gamindami pietus. Tiems, kurie drąsesni ir kuriems buvo per daug saulės šilumos atsigaivino šalia čiurlenančiame upelyje. Kiti mėgavosi nuostabiu oru žaisdami tinklinį ar badmintoną. Atėjus vakarui, visi susibūrėme prie laužo smagiai pasišnekučiuoti. Tačiau vakaras ir naktis prabėgo greit. Ryte atsisveikinę su draugais patraukėme namo vykdyti vasaros planų, kuriuos susigalvojome, kuomet stebėjome kaip teka saulė..

Nuoširdų ačiū norėtumėme pasakyti mokytojoms Jolitai Samanovičei ir Jolitai Bužinskienei, jog pasiūlė taip smagiai praleisti šias dvi dienas ir nepabūgo prisiminti savo sportinių įgūdžių žaidžiant tinklinį.

Dešimtokė Aistė Ragaišytė