Europos kalbų diena N.Daugėliškio mokykloje-daugiafunkciame centre

Rugsėjo   26 dieną švenčiama Europos kalbų diena. Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, kuriais siekiama skatinti kalbų mokymosi įvairovę ir ugdyti pagarbą visoms Europos kalboms. Ši diena buvo paminėta ir mūsų mokykloje. Septintokai, aštuntokai ir 4g klasės mokiniai dalyvavo integruotoje lietuvių, anglų, vokiečių, rusų kalbų pamokoje, kurią organizavo mokytojos R.Vaišnorienė, V.Kamarauskienė, N.Mudėnienė ir J.Samanovičė. Mokiniai varžėsi viktorinoje ,,Ką žinau apie Europos valstybes ir jų kalbas‘‘, atliko kūrybinį darbą: skaitė rusų liaudies pasakas, literatūrines lietuvių, anglų, vokiečių pasakas , kūrė pasakų iliustracijas, pristatė žiūrovams atliktus darbus. Apibendrindami pamoką įsitikinome, kad kelių kalbų mokėjimas – langas į pasaulį.

Mokytoja Neringa Mudėnienė