Išvyka į Ignalinos r. policijos komisariatą

Rugsėjo 28 d. 7 – 8 kl. mokiniai kartu su specialiąja pedagoge, 7 klasės auklėtoja Brone Česliokiene, ir socialine pedagoge Ramune Kliaugiene vyko į profesinio veiklinimo išvyką susipažinti su policijos pareigūno profesija, pareigybėmis, naujai renovuotomis Ignalinos r. policijos komisariato patalpomis.

Mus maloniai pasitikusi policijos komisariato pareigūnė Jūratė Pernavienė įdomiai pravedė ekskursiją, supažindino su migracijos, kriminalinės policijos, viešosios tvarkos ir kitų policijos skyrių bei poskyrių darbu, plačiau apie juos papasakojo ir jų viršininkai. Apsilankėmė ir pas policijos komisariato viršininką Dainių Šidlauską, šmaikščiai pajuokavę, kad kuo „didesnis“ viršininkas, tai tuo didesnis ir jo kabinetas.

Mums buvo paaiškinta, kokiu atveju reikia kreiptis pagalbos į policiją, priminta, kad be reikalo draudžiama skambinti bendruoju pagalbos telefonu. Pabuvojome laikino sulaikymo kamerose, fizinius gebėjimus išbandėme labiausiai mokiniams patikusioje sporto salėje.

Ekskursija suteikė puikias sąlygas mums iš arčiau susipažinti su policijos veikla, objektyviau vertinti policijos darbą, o ateityje keletas moksleivių išreiškė norą tapti policijos pareigūnais.

Esame labai dėkingi ir už gautas policijos dovanas.

Socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė