Didžiausia Lietuvoje motyvacijos konferencija „NO LIMITS"

Š.m. rugsėjo 30 d. Kauno Žalgirio arenoje vyko didžiausia Lietuvoje motyvacijos konferencija „NO LIMITS". Renginyje dalyvavo mokyklos socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė. Konferencijos programoje didžiausio dėmesio sulaukė motyvacinis Nick Vujicic pranešimas „Kaip gyventi be ribų, net jei galvoji, kad turi įvairiausių apribojimų?"

Nick Vujicic nuo gimimo neturi nei rankų, nei kojų, tačiau tai jo nesustabdė įrodyti sau ir kitiems, jog mėgautis gyvenimu galime ir turime kiekvienas. Įveikęs milžiniškus sunkumus, jis baigė net du aukštuosius, sukūrė nuostabią šeimą, kartu su žmona augina du sveikus vaikus, o laisvalaikiu plaukioja banglente, šokinėja su parašiutu, nardo ir džiaugiasi kiekviena diena. Dabar jis keliauja po pasaulį ir įkvepia tuos, kurie turi ir rankas, ir kojas, tačiau jaučiasi suluošinti dvasiškai.

Ne ką mažiau įspūdingi buvo ir kitų žymių žmonių pranešimai ir pokalbiai su jais, pvz., nuoširdus ir atviras konferencijos vedėjo Mindaugo Stasiulio pokalbis „Kokios vertybės ir asmeninės savybės atneša sėkmę?” su stipriausiu žmogumi pasaulyje Žydrūnu Savicku, žurnalistės, „Lietuvos ryto“ laidų vedėjos Daivos Žeimytės moderuojama diskusija „Kokie žmonės pasiekia karjeros aukštumas ir kaip tapti vienu iš jų?” su pašnekovais: Dovile Grigiene („Swedbank” Lietuvoje vadove), Ignu Staškevičiumi (verslininku), dr. Vladu Lašu (UAB „Skubios siuntos“ vadovu) ir Milda Mitkute (Vinted. lt įkūrėja).

Apie sėkmingo verslo ypatumus kalbėjo verslininkas, knygų autorius Ignas Staškevičius, kaip savo silpnąsias asmenybės puses paversti stiprybėmis mokė humoro ir gerų emocijų nestokojantis vienas sėkmingiausių mokytojų Lietuvos istorijoje Algirdas Karalius, „Swedbank“ Lietuvoje vadovė Dovilė Grigienė pasidalijo savo asmenine karjeros patirtimi. Profesionali mokymų trenerė, konsultantė Liana Mogišaitė davė patarimų kaip padaryti daugiau per trumpesnį laiką ir nė trupučio nepersidirbti. Kaip panaudoti tris pačius svarbiausius žmogaus gebėjimus kalbėjo Tomas Girdzijauskas. Asmeninio tobulėjimo konsultantas, derybų ir pardavimo mokymų pradininkas Lietuvoje Darius Pietaris skaitydamas pranešimą „Energija veikti: kur eiti ir ieškoti savęs?” skatino visus išlikti savimi, nes visos kitos alternatyvos jau seniai užimtos. Kaip sustiprinti valią pokyčiams ir pažadinti savyje įkvėpimą siekti ambicingų tikslų buvo galima išmokti iš Dariaus Čibonio pranešimo „Pasipriešinimas pokyčiams ir kaip jį įveikti”. Apie motyvaciją ir jos intensyvumą kalbėjo pokyčių konsultantė, lektorė, knygos „Drąsa gyventi” autorė Ilona Tamošiūnienė pristačiusi pranešimą „TAMSIOJI MOTYVACIJOS PUSĖ: kodėl vieną dieną degame entuziazmu ir motyvacija, o kitą – nenorime į tą pusę net pažiūrėti?“. Juk vieną dieną mes užsidegę, motyvuoti ir net galime įkvėpti kitus, o kitą - nieko nenorime daryti, nuotaika bloga, o aplinkiniai erzina. Pranešimo metu sužinojome, kur ir kodėl dingsta mūsų motyvacija veikti bei ką daryti, kad ją išlaikytumėme? Kas iš tiesų mus motyvuoja ir kaip tai galima panaudoti savo naudai kad daug lengviau pasiektume savo tikslus bei nugyventume sėkmingą ir prasmingą gyvenimą! Remigijus Savickasautentiškos lyderystės programos mentorius, atskleidė pagrindinius principus kaip pažadinti savo „primigusią“ intuiciją ir pradėti džiaugtis gyvenimu iš naujo! Jis tikino, kad išlaisvinus savo intuiciją, pradėsime priiminėti daug geresnius sprendimus, išvengsime daugybės nemalonių situacijų ar praradimų, pradėsime jausti, kuria linkme tiksliai mums eiti bei susigrąžinsime natūralų pasitikėjimą savimi! Arnas Markevičius su pranešimu „NUSTOK SVAJOTI IR PRADĖK VEIKTI: kaip pasiekti išskirtinių rezultatų darbe ir gyvenime?” tikrąją to žodžio prasme visus, 9 su virš tūkstančio, žmonių išjudino iš vietų, įkrovė teigiama energija.

Europos lektorių elitui priskiriamas Boris Grundl perskaitė pranešimą „LAISVOS VALIOS DOVANA: kaip tapti bosu savo galvoje?” Boris Grundl, nepaisant stiprių likimo smūgių, žaibiškai padarė puikią karjerą kaip aukščiausio lygio vadovas ir vadybos ekspertas. Nelaimingo atsitikimo metu šis buvęs tenisininkas tapo 90 proc. paralyžiuotas, tačiau vos per kelerius metus sugebėjo tapti rinkodaros ir pardavimų vadovu stambioje Europos kompanijoje. Įkvepiantis charizmatiškojo B. Grundlo pasisakymas, pasidalijimas savo neįkainojama patirtimi ir dvasios stiprybe tikrai stipriai motyvuoja ir skatina veikti.

Tai išties buvo nepamirštamų įspūdžių kupinas renginys, kuris suteikė įkvėpimo bei motyvacijos siekti naujų pergalių gyvenime ir profesinėje veikloje.

Niko kalbos galima pasiklausyti čia

Socialinė pedagogė Ramunė Kliaugienė