,,Rudeniniai skaitymai‘‘

Rugsėjo 30 dieną Vidiškių dvare susirinko Ignalinos rajono jaunieji poetai ir visi norintys pasiklausyti poezijos. Dvare vyko poezijos, prozos skaitymai, skirti Europos kalbų dienai ir bibliotekos metams paminėti. Mūsų mokyklos 4g klasės vaikinai kartu su 8 klasės mokine Emilija Šakėnaite atliko dainą ,,Lietuva” (žodžiai Jono Strielkūno ). Šiems mūsų dainininkams padėjo ir gitara akomponavo Ignalinos gimnazijos mokinys Dovydas Gladkauskas. Taip pat savo kūrybą pristatė 4g klasės mokinė Jurgita Adamkevičiūtė, kuri skaitė eilėraščius, dedikuotus Naujajam Daugėliškiui ir Ignalinai. Savo kūrybos sonetus skaitė 3g klasės mokiniai Gediminas Guogis, Povilas Bubulis bei Darius Paulavičius ir 4g klasės mokinė Akvilė Rybnikovaitė. Pasiklausę poezijos, visi buvo pakviesti užeiti į erdvias Vidiškių dvaro patalpas, kuriuose renginio šeimininkai vaišino mėtų arbata bei obuolių pyragu. Taip pat visi norintys galėjo pasigrožėti mūsų mokyklos 4g klasės mokinio Dovydo Cicėno fotografijų paroda “Mažas – didelis gamtos pasaulis”, kuri atskleidė mūsų krašto gamtos grožį. Taigi kiekvienas turime savo kūrybinį potencialą. Dėkojame mokytojoms N.Mudėnienei, L.Gladkauskienei ir kitoms mokytojoms, kurios padeda atrasti save.

4g klasės mokinys Dovydas Cicėnas