„Nuo mūsų priklauso pasaulio ateitis“

Lapkričio 11 d. mūsų mokyklos penktokai ir šeštokai dalyvavo projekte „Nuo mūsų priklauso pasaulio ateitis“. Projektą organizuoja Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su Viešąja įstaiga „Operae artis“. Projekto tikslas – suteikti žinių ir įgūdžių penktų ir šeštų klasių mokiniams apie globalaus pasaulio iššūkius ir problemų sprendimo būdus teoriškai ir praktiškai. Siekis – ugdyti ir puoselėti vaikų pilietiškumą. Vaikai labai susidomėję klausė ir labai aktyviai dalyvavo diskusijoje apie globalias šių dienų socialines, ekonomines, politines bei aplinkosaugines problemas. Stebėjo ir ypač noriai patys dalyvavo atliekant eksperimentus ir bandymus, demonstruojančius šių problemų keliamus pavojus ir pasekmes. Aptarė, kuo kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie didžiųjų pasaulio problemų sprendimo ar sumažėjimo.

Gamtos ir žmogaus mokytoja Violeta Baltakienė