Atvira lietuvių kalbos pamoka 7 klasėje

Spalio 27 dieną Naujojo Daugėliškio mokykloje-daugiafunkciame centre Ignalinos r. pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centro vadovė Rimutė Šiaudinienė, mūsų mokyklos direktorė Rima Cibulskienė, Ignalinos r. lietuvių kalbos mokytojos ir Ignalinos r. specialieji pedagogai ir logopedai stebėjo lietuvių kalbos atvirą pamoką ,,Žodžio dalių, kalbos dalių ir sakinio dalių kartojimas“. Pamoką vedė vyresnioji lietuvių kalbos mokytoja Neringa Mudėnienė ir specialioji pedagogė Bronė Česliokienė. Mokytojos sėkmingai pademonstravo aktyvių mokymo(si) metodų taikymą pamokoje. Svarbiausia, kad inovatyvūs metodai ir IKT pamokoje skatina mokinių aktyvumą, lengviau įsimenama ir suvokiama mokomoji medžiaga, be didelių pastangų mokiniai išmoksta to, kam paprastai reikalinga valia.

Pamoką stebėję pedagogai teigė, kad tai buvo kūrybiška, informatyvi, ekspresyvi pamoka. Tikimės, kad patirtimi, kaip panaudoti aktyvius mokymo(si) metodus pamokoje, susidomės ir kitų dalykų mokytojai.

Lietuvių kalbos mokytoja Neringa Mudėnienė

Specialioji pedagogė Bronė Česliokienė