Žibintai seka pasakas

Lapkritis – paskutinis rudens mėnuo, Lietuvoje dažnai darganotas, niūrus, apniukęs. Rudenį dažną apima neviltis, žvelgiant į nebrėkštantį dangų. Rodos, taip trūksta šviesos ir saulės. Klaipėdos lopšelis-darželis ,,Dobiliukas“ kviečia visus norinčius dalyvauti respublikiniame rudens žibintų kompozicijų konkurse ,,Žibintai seka pasakas“ Šv. Martyno dienai paminėti. Šiame konkurse nusprendė dalyvauti ir mūsų mokyklos mažieji – jungtinės priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai. Visi kartu kūrėme žibintų-burbulų kompoziciją. Ankstų lapkričio 11-osios rytą mažųjų žibintai švietė ant mokyklos palangių. Šiltos ugnelės liepsnelės padovanojo kiekvienam gražių akimirkų. Juk žibintų šviesa simbolizuoja vidinę žmogaus ugnį, kuria jis gali pasidalyti su kitais.

Priešmokyklinio ugdymo vyr. pedagogė Sigutė Luneckienė