Naktis mokykloje...

Jau kelis metus mūsų mokykloje visi norėjo nakties mokykloje, ir pagaliau mūsų mokinių tarybai pavyko ją surengti.

Ilgai galvojome kaip savo įdėjas išreikšti šiame renginyje, aktyviai ruošėmės jam, labai stengėmės ir mūsų pastangos pasiteisino ir nenuėjo veltui.

2016 m. splio 28 dieną, šeštą valandą vakaro visi susirinkome mokykloje ir pradėjome renginuką, skirtą helovinui paminėti. Jame kalbėjome maldą skirtą šėtonui, žaidėme heloviniškus žaidimus ir netgi gėrėme kraują. Po renginuko žaidėme įvairiausius žaidimus, sprogdinome balionus, vaidinome ir toliau linksminomės.

Atėjo viena iš linksmiausių renginio dalių – diskoteka. Labai džiaugėmės kad diskotekoje visi buvo aktyvūs, šokančių buvo tikrai nemažai, tiek mokinių, tiek mokytojų J. Po puikios diskotekos, atėjo metas pasistiprinti… Kiekvienas kepėme savo dešrelę – mumiją. Pasigardžiavę mumijomis ir vėl nuskubėjome į salę. Ir tuo mūsų linksmybės nesibaigė. Vyko karaoke konkursas, per kurį kiekvienas parodėme savo dainavimo sugebėjimus, ir netgi prikimome J. Visi taip pat atsinešėme vaišių, ir stalas atrodė tikrai heloviniškai. Pavakarieniavę salėje pasiklojome miegmaišius, bet dar nėjome miegoti, o žiūrėjome siaubo filmus, kurie mus pakankamai įbaugino. Patys stipriausi užmigo tik paryčiais.

Šis renginys, mano nuomone, buvo pats didžiausias mūsų mokinių tarybos pasiekimas šiais, neseniai prasidėjusiais mokslo metais. Visų mokinių vardu noriu padėkoti mokytojoms, kurios nepagailėjo savo laiko ir praleido jį su mumis mokykloje.

Linas Martinkėnas, 6 klasė