Nuotaikingas karnavalas mokykloje

Nesitikėk iš draugystės naudos, o džiaukis galimybe teikti džiaugsmą kitam.

Seneka

2016 m. gruodžio 23 dieną, mes, visi mokyklos bendruomenės nariai linksmai ir draugiškai sugužėjome į aktų salę pasižiūrėti į kitus ir save parodyti karnavale „TV laidos“. Pasiruošimas buvo labai aktyvus, juk ištraukta laida turėjo būti kuo panašesnė į tą, tikrąją. Mūsų penktokai su šeštokais savo sugebėjimus ir magiškus triukus demonstravo laidoje „Jaunieji talentai“, septintokai gvildeno labai rimtą temą apie brolių nesutarimus laidoje „TV pagalba“, aštuntokai, vesdami „TV3 žinias“ skelbė visas Naujojo Daugėliškio ir mokyklos aktualijas.

Žinios buvo informatyvios, o mokykliniame gyvenime pasitaikančios šiokios tokios bėdos pateiktos šmaikščiai ir taikliai. Na, o devintokai dainavo ir šoko dalyvaudami laidoje „Muzikinė kaukė“, kur, susumavus komisijos skiriamus balus, laimėjo Gabrielė ir Andrius. Sveikiname... Dešimtokai bandė Rolando ir Dovilės kantrybę išbūti nesijuokus laidoje „Prajuokink mane“, tačiau čia visus dalyvius ne tuščiomis lankė „Bobutės paskola“. 3g klasė laidoje „Gero vakaro šou“ aršiai diskutavo tema „Ar tikite Kalėdų seneliu?“. Išgvildenę šį amžiną klausimą, aktyviai kamantinėjo mokyklos direktoriaus pavaduotoją ugdymui Violetą su biologija susijusiomis temomis. Pamatę mokinių sukurtą reklamą, supratome, kodėl tai vakaro šou. Na, o 4g klasė į mokyklą pasikvietė net dainininkę Končytą, bandė padėti Kalėdų Seniui susirasti žmoną laidoje „Kitas“. Deja, dvi mūsų, vietines merginas „iškytavęs“ ir pasirinkęs užsienietę, pats liko prie suskilusios geldos. O TV programų pabaigoje, kaip visada, visiems karnavalo dalyviams buvo padovanota laida „Sveikinimų koncertas“, kurios vesti atvyko pati Verka Serdiučka. Puikias dainas atliko mokytojų kolektyvai: Jungėnų kaimo kapela su daina „Vėl gegužio žiedai“ ir grupė MG International su daina „Juoda orchidėja“.

Šių grupių pasirodymais ir baigėme paskutinę šių, 2016 mokslo metų dieną. Palinkėję vieni kitiems gražių ir saugių atostogų išskubėjome į namus.

Raštinės vedėja Agnė Daubarienė