Pasibaigus akcijai ,,Knygų Kalėdos‘‘

Prabėgusių 2016 metų ,,Knygų Kalėdų‘ ‘tema – knygos, kurios keičia gyvenimą. Šios akcijos tikslas – dovanoti naujas knygas mokyklos bibliotekoms. Akcijos metu mūsų mokyklos bibliotekos fondas praturtėjo 22 knygomis, kurias dovanojo mokyklos administracija, mokyklos raštinės vedėja A. Daubarienė, socialinė pedagogė R. Kliaugienė, mokyklos vyr.finansininkė R. Gudelienė, šeštos klasės mokinys Linas Martinkėnas. Akcijos metu bibliotekininkė A. Rudakienė, lietuvių kalbos mokytojos S. Ramelienė ir N. Mudėnienė, PUG pedagogė S. Luneckienė organizavo kalėdinius skaitymus pradinių klasių mokiniams, penktokams, šeštokams, aštuntokams, devintokams. Mokiniai, draugiškai rateliu susėdę, skaitė V. Landsbergio kūrinį ,,Arklio Dominyko meilė‘‘, Antuano De Sent- Egziuperi ,,Mažąjį princą‘‘ , klausėsi mokytojų skaitomų pasakų. Perskaitę, išklausę kūrinius, mokiniai dalijosi mintimis apie draugystę, atsakomybę, žmogaus pareigą žmogui, gėrį, meilę, apie pasaulį...

Dėkoju visiems, kurie prisijungė prie akcijos ,,Knygų Kalėdos‘‘ ir puoselėju viltį, kad knygos skatins mus siekti gėrio, grožio ir tiesos.

Mokyklos bibliotekininkė Aldona Rudakienė