Dalyvavome vaikų metų knygos rinkimuose

Sausio 26 dieną į Naujojo Daugėliškio biblioteką atėjo Naujojo Daugėliškio mokyklos- daugiafunkcio centro  pradinukai ir jų mokytojos skaityti knygelių ir rinkti vaikų metų knygą. Pirmiausia bibliotekininkė Zoja Boguško papasakojo apie metų knygos rinkimus, jų tikslus, kategorijas. Bibliotekininkė pristatė vaikų knygų penketuką. Vaikams įdomu buvo išgirsti apie knygų autorius, kas paskatino juos rašyti būtent šiomis temomis. Vaikai skaitė ištraukas, žiūrėjo iliustracijas. Labiausiai vaikams patiko J. Baltrukonytės knyga „Filmukai“. Ši filmukų knyga tarsi naujas nuotykis, nauja veikla visai šeimai. Vartant G. Morkūno knygą  „Traškančios žvaigždės“  mokiniams labai patiko iliustracijos, o štai tekstas pasirodė liūdnokas. Smagu buvo skaityti pasakas  apie autobusą iš A. Jurašo knygos „Akmenukų pasakos“ ir apie  ežiuko sapnus iš S. Paltanavičiaus knygelės „Maži ežiuko sapnai“. Renginio pabaigoje vaikai balsavo už jiems patikusią knygą.

Pradinių klasių vyresnioji mokytoja Dalia Zabulienė