Išvyka į Didžiasalio „Ryto“ gimnaziją

Vasario 6 dieną mūsų mokyklos 7 ir 8 klasių mokiniai su auklėtojomis Neringa Mudėniene ir Brone Česliokiene vyko į Didžiasalio „Ryto“ gimnaziją. Aktų salėje vyko integruota pamoka „Duona“. Pamokoje dalyvavo abiejų mokyklų mokiniai, mokytojai. Trečiokai su mokytoja Aldona Misiūniene visus pamokė dainos apie rugelį ir smagių žaidimų, susijusių su javais.

Tarmiškai pasaką „Kaip vilkas norėjo duonos išsikepti“ pasekė šeštokas Algirdas Pauliukėnas. Penktokai pateikė daug mįslių ir patarlių apie duoną. Mes gimnazijos mokiniams parengėme viktoriną apie duonos kelią. Pamokos pabaigoje prisiminėme K. Donelaičio pamokymą „Duoną pelnykis savo darbu“ ir palinkėjome vieni kitiems, kad ant mūsų stalo niekada nepritrūktų duonos. Paskui mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo įdomioje pamokoje apie duonos kelią gimnazijos muziejuje. Ekskursiją vedė mokyklos direktorė Elena Sekonienė. Atsidėkodami už įdomią pamoką ir maloniai praleistą laiką svetingoje aplinkoje mokyklos šeimininkams padovanojome naminės duonos ir pyragų, o mokiniams-saldumynų.

7 klasės auklėtoja Bronė Česliokienė

8 klasės auklėtoja Neringa Mudėnienė